Wszyscy mierzymy się teraz z wyjątkowo trudnym czasem. Niepokoi nas nie tylko wpływ pandemii na gospodarkę i przedsiębiorstwa – obawiamy się także o bezpieczeństwo oraz zdrowie nasze i naszych bliskich. Dlatego najwyższym priorytetem dla firmy Kalenborn jest odpowiedzialność społeczna i utrzymanie relacji z naszymi parterami biznesowymi w tym niesprzyjającym okresie. Jesteśmy bowiem przekonani, że ścisłe przestrzeganie określonych zasad pozwoli na zachowanie ciągłości biznesowej przy jednoczesnym bezpieczeństwie naszych pracowników, klientów i dostawców.

jak działamy podczas pandemii

Przede wszystkim produkcja w zakładach Kalenborn przebiega sprawnie, terminowo i bez komplikacji – szybkie wdrożenie zasad sanitarnych oraz ich konsekwentne przestrzeganie pozwoliły nam odnaleźć się w nowej sytuacji i utrzymać wydajność pracy. Ponieważ ochrona zdrowia całego zespołu to dla nas kwestia priorytetowa – wprowadziliśmy szereg reguł, które zapewniają pracownikom maksymalne bezpieczeństwo. Nasi przedstawiciele dbają o to, aby większość kwestii biznesowych rozwiązywana była mailowo lub telefonicznie. Kiedy jednak spotkanie jest najkorzystniejszą dla klienta możliwością, bez wyjątku i konsekwentnie zachowujemy niezbędne środki ostrożności.

Dzięki wprowadzonym zasadom niezmiennie udaje nam się dbać o zdrowie naszych pracowników, ich rodzin, klientów oraz dostawców. Obecne rozwiązania pozwalają nam prowadzić dalszą działalność bez problemów i wątpliwości, a także sprawnie reagować na bieżące zapytania. Pomimo pandemii nasi kontrahenci w dalszym ciągu potrzebują profesjonalnego wsparcia technicznego – nie ustajemy w wysiłkach, aby wciąż zapewniać je na najwyższym poziomie.

Nie sposób zaprzeczyć – obecne warunki wymagają od nas jeszcze większego zaangażowania, energii i elastycznych działań. Mamy jednak pełną świadomość, że sytuacja pandemiczna wzbudza w nas wszystkich dużą dozę empatii i troski o wspólne dobro. Życzymy Państwu – a także sobie – aby była to okazja do zacieśnienia relacji – rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Dzięki wspólnym staraniom z pewnością uda nam się pokonać przeciwności i zadbać o sytuację naszych przedsiębiorstw. Zapewniamy, że mogą Państwo na nas liczyć!