Łączymy zaangażowanie z doświadczeniem

Każdego dnia nasi klienci transportują miliony ton materiałów, w kruszywach wszystkich typów, korzystając ze wszystkich rodzajów środków transportu. Te sypkie materiały – od kamieni po materiały poddane recyklingowi – stwarzają poważne problemy związane z tarciem dla sprzętu i linii, które je dostarczają. Grupa Kalenborn specjalizuje się w wykonywaniu odpornych na ścieranie elementów tych instalacji, zwiększając ich niezawodności pod obciążeniem i gwarantując, że cała instalacja będzie sprawnie działać przez wiele lat.

Firma z charakterem

Jako zarządzana przez właściciela rodzinna firma o długiej tradycji wyznajemy wartości typowe dla średniej wielkości niemieckich przedsiębiorstw. Wierzymy w odpowiedzialność osobistą, zorientowanie na rozwiązania i ciągłe koncentrowanie się na potrzebach klientów oraz zapewnianie znakomitej obsługi.

Materiały odporne na zużycie

Chronią Państwa instalację. Asortyment materiałów opiera się na różnych substancjach mineralnych, ceramicznych oraz metalowych, a także na mieszankach i polimerach technicznych.

Odporne na zużycie systemy rurowe

Są wykonywane w modułach wyłożonych naszymi materiałami.

Ochrona systemów przemysłowych przed zużyciem

To sprawdzone i godne zaufania systemy chroniące elementy instalacji.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów

Obejmują nowe zastosowania opracowane specjalnie w tym celu.