Celem naszej firmy jest zachowanie ciągłości biznesowej i relacji z partnerami nawet podczas epidemii COVID-19. Jednocześnie równie ważne pozostaje bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów
i dostawców. Wierzymy, że dzięki przestrzeganiu ściśle określonych zasad uda nam się obie te sprawy pogodzić.


Produkcja w zakładach Kalenborn Polska przebiega sprawnie. Oferowane przez nas produkty są dla Państwa dostępne w równie wysokiej jakości. Dołożyliśmy starań, aby zarówno proces produkcyjny, jak i realizacja zamówień odbywały się w warunkach zapewniających maksymalne bezpieczeństwo.

Informujemy też, że dbamy o zdrowie naszych pracowników, ich rodzin, klientów i dostawców. Właśnie dlatego podejmujemy na bieżąco dodatkowe działania minimalizujące ryzyko zakażenia COVID-19 . Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić działalność bez przestojów, ograniczeń, reagować na bieżące zapytania oraz służyć niezmiennie profesjonalnym wsparciem technicznym.

Obecna sytuacja epidemiologiczna, która wymaga od nas wszystkich szczególnej troski o siebie nawzajem. Jesteśmy jednak przekonani, że UTRZYMAMY wysoki standard obsługi.