Eksperci w dziedzinie trwałej ochrony przed zużyciem

Kalenborn działa z powodzeniem we Francji od ponad 70 lat materiały odporne na zużycie, odporne na zużycie systemy rurowe i odporne na zużycie powłoki do części instalacji. odporne na zużycie systemy rurowe i odporne na zużycie powłoki do elementów instalacji. dla elementów instalacji. Nasze produkty charakteryzują się odpornością na ścieranie i uderzenia, skracając czas przestojów i prac konserwacyjnych. i prace konserwacyjne. Dystrybuujemy i instalujemy nasze produkty we Francji i na całym świecie. Kalenborn jest certyfikowany zgodnie z normami jakości DIN ISO 9001 i spełnia najbardziej rygorystyczne przepisy bezpieczeństwa. i przepisami bezpieczeństwa.

Design

Nasi inżynierowie opracowują rozwiązania w zakresie ochrony przed zużyciem, które są idealnie dopasowane do rozwiązania dla nowych i istniejących komponentów instalacji. lub istniejących instalacji. Zapewniamy pełen zakres usług: począwszy od doradztwa w zakresie zastosowań, w tym pomiarów na miejscu opracowywanie i produkcję odpornych na zużycie materiałów i systemów rurowych. Od doradztwa w zakresie zastosowań, w tym pomiarów na miejscu, rozwoju i produkcji odpornych na zużycie materiałów i systemów rurowych, aż po rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w zakresie ochrony ochrony elementów instalacji przed zużyciem ściernym i udarowym. Szybka dostawa i prawidłowa instalacja na miejscu gwarant

Produkcja

Les bases de la protection des tuyauteries et des parties d’installations contre l’usure se composent de différents matériaux aux multiples propriétés individuelles. En tant qu’experts, nous commençons par la production de nos matériaux. Nous connaissons les matières premières et les processus de fabrication. Ce vaste savoir-faire nous permet de garantir à tout moment les caractéristiques de qualité de nos produits. Nous utilisons des procédés spéciaux pour le revêtement des systèmes de tuyaux, ce qui permet à nos clients de réutiliser le revêtement en acier. Cela permet d’économiser des ressources et de réduire les émissions de CO2 afin de préserver l’environnement.

Instalacja

Warunkiem skutecznej ochrony rur i części instalacji przed zużyciem jest profesjonalny montaż. Kalenborn France może przeprowadzić lub nadzorować montaż odpornych na zużycie powłok technicznych w naszych warsztatach lub na miejscu w dowolnym miejscu na świecie.